Wieś Włóki Wita!

... serdecznie zapraszamy.

SPOTKANIE W SPRAWIE ODPUSTU

Dodano 14 lipca o 8:57 przez Administrator

W czwartek 25 czerwca na sali we Włókach odbyło się spotkanie mieszkańców naszej miejscowości na którym zostały omówione najważniejsze elementy dotyczące przygotowania odpustu parafialnego, który odbędzie się 6 września w Kiełczynie. Na spotkanie przybyło około 35 osób.  Po nim Rada Sołecka oraz Koło Gospodyń Wiejskich „Niezapominajki” z Włók zaprosiły mieszkańców na grillowy poczęstunek w podziękowaniu za pomoc przy organizacji Święta „Bożego Ciała”.  Montażu grilla kilka dni wcześniej dokonali: Marcin Pięt, Andrzej Adamek oraz Piotr Zawisza. O kolejnych spotkaniach będziemy informować na bieżąco. 

Czytaj dalej

IX PIKNIK RODZINNY WE WŁÓKACH

Dodano 18 czerwca o 22:54 przez Administrator

Rodzinne Grand Prix, zabawy strażackie, malowanie twarzy i występy lokalnych artystów - to tylko część atrakcji, jakie czekały na uczestników XI Pikniku Rodzinnego we Włókach. Słoneczne niedzielne popołudnie sprawiło, że mieszkańcy gminy Dzierżoniów i okolicznych miejscowości na piknik przybyli całymi rodzinami.

Organizatorzy zadbali o różnorodność rozrywek. Przez cały czas trwania imprezy do dyspozycji najmłodszych były dmuchane zamki, basen z kulkami i mechaniczny byk. Goście korzystali również z bogato zaopatrzonych stoisk gastronomicznych przygotowanych przez Koło Gospodyń Wiejskich "Niezapominajki" z Włók oraz Radę Sołecką wsi Włóki. Podczas pikniku mieszkańcy mogli ponadto zasięgnąć bezpłatnej porady prawnej. Dużym zainteresowaniem cieszyły się też pokazy modeli samolotów przygotowane przez pracownię modelarską ze Stronia Śląskiego.

Czytaj dalej

ZAPRASZAMY NA PIKNIK RODZINNY

Dodano 11 czerwca o 7:24 przez Administrator

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1025 26 następna »